Home / Electronicos - Pointec / WESTERN DIGITAL / WD PURPLE WD20PURZ 2TB SURVEILLANCE 64MB INTELLIPOWER “CABLE DE CARGA PARA DISPOSITIVO TIPO C + MICRO USB + IPHONE” has been added to your cart. View cart Sale! WD PURPLE WD20PURZ 2TB SURVEILLANCE 64MB INTELLIPOWERQ1,368.75 Original price was: Q1,368.75.Q1,095.00Current price is: Q1,095.00. 1 in stock WD PURPLE WD20PURZ 2TB SURVEILLANCE 64MB INTELLIPOWER quantity Add to cart SKU: DH961WDC85 Categories: AUTOMATICO, WESTERN DIGITAL Tag: WESTERN DIGITAL Related products Sale! AUTOMATICOTIGO ALCATEL 1068 MODELO 1068A WARM WHITE Sale! AUTOMATICOETOUCH CABLE DE PODER 2 PINES Sale! AUTOMATICOCEL CARGADOR GAR064 2 EN 1 V8 2.0A N/B Sale! AUTOMATICOCEL CARGADOR CASA CEL V8 1.5 MAH