Home / Electronicos - Pointec / WESTERN DIGITAL / WD PURPLE WD20PURZ 2TB SURVEILLANCE 64MB INTELLIPOWER “ADAPTADOR OTG TIPO CA 4 PUERTOS USB 2.0” has been added to your cart. View cart Sale! WD PURPLE WD20PURZ 2TB SURVEILLANCE 64MB INTELLIPOWERQ1,368.75 Original price was: Q1,368.75.Q1,095.00Current price is: Q1,095.00. 1 in stock WD PURPLE WD20PURZ 2TB SURVEILLANCE 64MB INTELLIPOWER quantity Add to cart SKU: DH961WDC85 Categories: AUTOMATICO, WESTERN DIGITAL Tag: WESTERN DIGITAL Related products Sale! AUTOMATICOETOUCH CABLE USB 3 EN 1 IPHONE 6+MICRO+TIPOC ETOUCH Sale! AUTOMATICONAVIGATOR PAPEL P/FOTOCOPIADORA NAVIGATOR ECOLOGICO PX500 CARTA (10) Sale! AUTOMATICOCEL CARGADOR CEL DOBLE USB 2.4A TYPE C Sale! AUTOMATICOETOUCH ADAPTADOR VGA A HDMI ETOUCH®